O mně

Přes 10 let v oboru jako ryba ve vodě

V online marketingu se pohybuji přes 10 let a jsem zde jako ryba ve vodě. Prošla jsem si jak prací v marketingovém týmu přímo ve firmách, tak prací pro reklamní a odborné agentury. Nyní své nabyté zkušenosti využívám v kooperaci přímo s klienty bez dalších prostředníků, což znamená jak úsporu času a zbytečné byrokracie, tak úsporu financí na straně klienta.

Online byznys, online komunikace

Digitální svět je ohromně praktický, téměř vše lze řešit kdykoliv a odkudkoliv, a proto i já nabízím plnou spolupráci online, to znamená, že si můžeme volat, skypovat, psát emaily a vzkazy skrze různé sítě. Online je zkrátka můj život. Osobně se můžeme potkat v městech Jindřichův Hradec, Pelhřimov či Jihlava a jejich okolí, vzdálenější místa pak po domluvě.

Vzdělání v oboru

Svou desetiletou praxi v oboru jsem začala získávat již souběžně se vstupem do prvního ročníku na vysoké škole, kde jsem se přes širokospektrální studium humanitního oborů na Karlově Univerzitě v Praze dostala ke studiu médií, elektronické kultury a sémiotiky. Bakalářské studium mě naučilo pracovat s odbornou i zahraniční literaturou, zpracovávat informace a dobře a srozumitelně psát. Magisterské studium pak prohloubilo mé znalosti a praxi ukotvilo v širší struktuře vědomostí. Dále jsem se vzdělávala a ráda stále vzdělávám na různých seminářích, setkáních a přednáškách.

 

Více o mém profesním životě nalezenete na LinkedIn.